Manisa’nın Yunusemre ilçesinde genç girişimci Alper İksir’in kuruculuğunda hizmete giren İksir Ajans, sektördeki mevcut fabrikasyon iş yapış biçimi yerine özgün ve yaratıcı çalışmalarla markanıza güç katmayı hedefliyoruz.

Ege Bölgesi’ne reklam sektöründe yeni bir soluk getirecek olan ajansımızı Manisalı girişimci Alper İksir’in kuruculuğunda gerçekleştirdik. İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü’nden 2013 yılında mezun olan Alper İksir, bir süre İstanbul’un önce gelen reklam ajanslarında deneyim kazandı. 2015 yılında memleketi olan Manisa’ya dönen ve yaklaşık üç yıl da bir kurumun reklam ve tanıtım bölümünde görev alan Alper İksir, Ege Bölgesi’ne reklam sektöründe yepyeni bir soluk getirdi. Genç ve dinamik ekibimiz ile yaratıcı işlere imza atıyor ve alanımızdaki yenilikleri ve değişimleri yakından takip ediyoruz.

Bu anlamda marka yönetimi, medya satın alma, sosyal medya yönetimi, grafik-tasarım, web tasarım, tanıtım filmi, drone çekimi gibi bütün iletişim alanlarıyla müşterilerimizin yanındayız.